Запорізька юдейська громада стає центром допомоги мешканцям міста

05 серпня, 13:41
Інші конфесії
Запорізька юдейська громада стає центром допомоги мешканцям міста - фото 1
У рамках проекту LifeChanger та за підтримки Комітету допомоги євреям України, у Запорізькій єврейській громаді 3-4 серпня проходить акція роздачі гуманітарної допомоги, зокрема, харчових наборів, ліків та засобів гігієни.

Під час зборів виступили представники єврейської громади та головний рабин Запорізького регіону Нохум А-Коен Ерентрой, повідомляє Департамент культури та інформаційної політики Запорізької ОДА.

Рабин заявив, що попри важкі обставини, життя триває, і саме в ці часи громада продовжує надавати матеріальну та духовну допомогу і підтримку.

Запорізька юдейська громада стає центром допомоги мешканцям міста - фото 97453

"Зараз багато хто виїхав, але ми все одно спостерігаємо велику активність членів громади. Величезна кількість людей звертаються до нас через соціальні мережі з найрізноманітніших питань. Ми намагаємося надавати не лише матеріальну допомогу, а також духовну підтримку. Адже людям потрібні консультації, спілкування, і ми раді, що ми маємо цю можливість їм допомогти. Вже кілька місяців функціонує кол-центр для консультації з медичних питань та надання ліків членам громади. Також кожен день ми збираємося, щоб помолитися за Україну, проводимо онлайн та офлайн програми", - відзначив рабин.

Що ж стосується подальшої діяльності Запорізької єврейської громади, рабин Ерентрой повідомив, що завершується будівництво нового єврейського центру, який необхідний для її розвитку. А ближче до єврейських свят планується надання додаткової допомоги тим, хто її потребує.