Заради Азарова у Лаврі перервали Службу Божу

25.05.2012, 16:17
Заради Азарова у Лаврі перервали Службу Божу - фото 1
Як повідомляє Українська правда з посиланням на ЖЖ блогера Андрія Ковальова, це сталося під час урочистого заходу з нагоди завершення реставраційних робіт фасаду Великої лаврської дзвіниці.

Azarov-LavraЯк повідомляє Українська правда з посиланням на ЖЖ блогера Андрія Ковальова, це сталося в четвер під час урочистого заходу з нагоди завершення реставраційних робіт фасаду Великої лаврської дзвіниці.

Блогер зазначає, що разом з Азаровим до Лаври прибуло багато охоронців в цивільному із собаками.

Коли до Трапезного храму увійшли митрополит Павло (Лебідь), Азаров і директор Заповідника "Києво - Печерська Лавра" Вікторія Ліснича з охороною, диякон виголошував ектенію.

"Митрополит Павло буквально забіг на амвон, після прохання на Господи помилуй, перебив диякона і клірос і почав виголошувати слово, який "Микола Янович - замічательний чєловек, що за його уряду Лавра почала відновлюватись і реставруватися, а Церква православна розквітла", — написав блогер.

"Всі замовкли, з вівтаря повиходили священики, хор замовк. Митрополитові принесли мікрофон. У храмі включили світло, працюють дві камери - оператори Кабміну, спалахи фотоапаратів... Павло сказав слово і всі так само швидко вилетіли з храму", - додав Андрій Ковальов.