Зараз ми можемо втратити історичний шанс ліквідувати РПЦ в Україні, - Вахтанг Кіпіані

04 травня, 10:22
Православні
Зараз ми можемо втратити історичний шанс ліквідувати РПЦ в Україні, - Вахтанг Кіпіані - фото 1
Журналіст, історик Вахтанг Кіпіані вважає, що саме єпископи РПЦвУ готують підгрунтя для приходу росіян. Історик зазначив, що не має пояснення, чому українська влада не розуміє небезпеки від РПЦвУ.

Слова історика поширив сайт Newsua.

«Можна безкінечно дивитися на те як тече Дніпро і як ми втрачаємо історичний шанс ліквідувати армію русского міра під назвою РПЦ в Україні. Кожен єпископ т.зв. „УПЦ“ є єпископом РПЦ. У цьому можна пересвідчитися на офіційному сайті[…]», – пише Вахтанг.

«Якщо РПЦ підтримує Путіна, освячує зброю, якою стріляє російська армія і благословляє на шлях убивства українців навіть у проповідях, то це означає, що різниці між громадянином РФ Гундяєвим і якимсь Шойгу нема. Чи може в Україні легально проживати і працювати „з населенням“ кілька десятків генералів російської армії? Ні, абсурд. А генералів русского міра у рясах це не стосується. Вони роблять зараз те, що робили завжди – удобрюють ґрунт для приходу росіян. Іншої мети у цих духовних солдат Росії нема», – пояснив історик.

Вахтанг Кіпіані не має пояснення, чому українська влада досі не зрозуміла небезпеки від РПЦвУ.

«А у мене нема пояснення, чому влада цього не розуміє. А якщо розуміє, то чому нічого не робить […] А час іде. І завтра буде тупо пізно. […]», – підсумував Вахтанг Кіпіані.