• Головна
  • Новини
  • Затриманих біля Софійського собору "свободівців" можуть оштрафувати на 425 гривень...

Затриманих біля Софійського собору "свободівців" можуть оштрафувати на 425 гривень

26.07.2010, 14:34
Затриманих біля Софійського собору "свободівців" можуть оштрафувати на 425 гривень - фото 1
Активісти ВО "Свобода", які були затримані сьогодні вранці біля Софійського собору за спробу провести акцію протесту проти Патріарха Кирила, до цих пір знаходяться у Шевченківському РВВС столиці.

SVoboda-pr2.jpgАктивісти ВО «Свобода», які були затримані сьогодні вранці біля Софійського собору за спробу провести акцію протесту проти Патріарха Кирила, до цих пір знаходяться у Шевченківському РВВС столиці. Їм закидають порушення правил проведення масових акцій, за який згідно з рішенням суду можуть або винести попередження, або оштрафувати на 170 - 425 гривень кожного. Про це «Сегодня» повідомили в прес-службі ГУ МВС у м. Києві.

 

Як повідомляє «Сегодня», кілька десятків активістів ВО «Свобода» близько 9 ранку намагалися пройти до Софійського собору. Вони збиралися провести на площі театралізовану постановку проти візиту Птріарха Кирила, проте натрапили на кордон міліції. Не зумівши пробратися ближче до Софії, свободівці почали своє дійство на перехресті Володимирської і Малої Житомирської, але міліція затримала 8 учасників, мотивуючи це рішенням суду про заборону протестів.

SVob_protest.jpg

(Світлини від УНІАН)