• Головна
  • Новини
  • Завтра у храмах України молитовно вшанують Героїв Небесної Сотні...

Завтра у храмах України молитовно вшанують Героїв Небесної Сотні

19.02.2016, 12:28
Завтра у храмах України молитовно вшанують Героїв Небесної Сотні - фото 1

У другу річницю трагічних подій на Майдані священнослужителі різних Церков молитовно вшанують Героїв Небесної Сотні. Урочисті поминальні заходи відбудуться по всій Україні. Наймасовіші акції пройдуть у столиці і, зокрема, поблизу тих, місць, де два роки тому від рук силовиків загинули невинні жертві.

im578x383.jpg-ooo.jpgУ другу річницю трагічних подій на Майдані священнослужителі різних Церков молитовно вшанують Героїв Небесної Сотні. Урочисті поминальні заходи відбудуться по всій Україні. Наймасовіші акції пройдуть у столиці і, зокрема, поблизу тих, місць, де два роки тому від рук силовиків загинули невинні жертві. Очікується, що у поминальних заходах візьмуть участь свідки тих подій, родичі та друзі Героїв Небесної Сотні.

Як повідомляє Департамент інформації УГКЦ, у Києві 20-21 лютого греко-католики мають намір провести нічні чування «Кров мучеників – насіння Церкви» в екуменічному храмі УГКЦ, що на вул. Інституцькій. Організатором спільної молитви виступила Київська Трьохсвятительська духовна семінарія. Програма зустрічі складатиметься з двох частин. Планується, що священнослужителі о 10 годині ранку відслужать Божнственну Літургію, згодом через годину біля Хреста проведуть панахиду.

О 18:00 від Майдану до храму пройде хресний хід, о 19:00 – вечірня, 20:00 – молитва на вервиці. Програма вшанування триватиме усю ніч і завершиться о 04:45 Божественною Літургією.

Київська Патріархія на суботу на 10:30 запланувала у Михайлівському соборі провести Панахиду за Героїв Небесної сотні. Молитву очолить Патріарх УПЦ КП Філарет. На ній також молитимуться родини героїв Небесної Сотні, учасники Революції Гідності. Патріарх Філарет звернеться до присутніх з проповіддю.

О 12:00 у актовій залі Київської Православної Богословської Академії на території Михайлівського монастиря у рамках Всеукраїнського з’їзду православної молоді відбудеться концерт – реквієм пам’яті Героїв Небесної сотні.