Зеленський запросив нового Прем’єра Ізраїля взяти участь у заходах до 80-х роковин трагедії у Бабиному Яру

Володимир Зеленський і Нафталі Беннет - фото 1
Володимир Зеленський і Нафталі Беннет
Джерело фото: Свтлина з сайту https://jewishnews.com.ua/
Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем'єр-міністром Ізраїлю. Президент привітав Нафталі Беннета з формуванням нового уряду Ізраїлю та призначенням на посаду Прем’єр-міністра Держави Ізраїль.

Про це повідомляє офіційний сайт Президента.

«Наші дружні народи об’єднує багатовікова спільна історія та тісні міжлюдські контакти. Спільними зусиллями маємо поглибити близькі, партнерські відносини між Україною та Ізраїлем. Розраховую на подальшу плідну співпрацю з вами та вашим урядом», – сказав Президент України.

Було відзначено успішний старт Угоди про вільну торгівлю між Ізраїлем та Україною, подальша практична імплементація якої має сприяти нарощенню торговельно-економічного співробітництва, взаємодії у сфері інвестицій.

Володимир Зеленський запросив Нафталі Беннета відвідати Україну для участі в інавгураційному саміті Кримської платформи в Києві та заходах з нагоди 30-ї річниці незалежності нашої держави.

Президент поінформував про заплановані заходи до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру та висловив сподівання на найвищий рівень представництва ізраїльської сторони.