• Головна
  • Новини
  • Зеленський зустрівся з духовними лідерами мусульман України...

Зеленський зустрівся з духовними лідерами мусульман України

02.05.2019, 19:15
Володимир Зеленський 2 травня зустрівся з муфтіями та мусульманськими релігійними діячами.. Про це написав на своїй сторінці у Facebook муфтій Духовного управління мусульман України “Умма” Саїд Ісмагілов.

Володимир Зеленський 2 травня зустрівся з муфтіями та мусульманськими релігійними діячами. Про це написав на своїй сторінці у Facebook муфтій Духовного управління мусульман України “Умма” Саїд Ісмагілов.

Муфтій Ісмагілов повідомив, що зустріч тривала дві години.

«Володимир Зеленський дав висловитись кожному по-черзі. Я у своєму слові підкреслив важливість тих височайших релігійних прав та свобод, що задекларовані в Конституції та законах Україні, активну участь мусульман… Володимир Зеленський сказав, що він прагне єдності України та українського суспільства, закликає всіх до примирення то консолідації і має надію, що релігійні лідери будуть сприяти цьому. Також він зазначив, що потрібно залучати іноземних інвесторів з інвестиціями в різні галузі економики, в тому числі і з мусульманських країн. І також зазначив, що Україні потрібен мир між віруючими різних релігій. В цілому – враження позитивні від зустрічі”, – написав муфтій Ісмагілов.