• Головна
  • Життя після життя, або чому я не вірю Анжеліці Замбрано...

Життя після життя, або чому я не вірю Анжеліці Замбрано

23.11.2011, 11:38

Нещодавно один знайомий харизмат дав мені подивитися відео свідоцтва Анжеліки Замбрано. Перед цим він мені сказав, що це відео змінить моє життя і неймовірно вплине на світогляд. А ще попередив, що цьому відео можна або вірити, або не вірити. Ну що я можу сказати? Так, відео вплинуло – воно отруїло мене. У цьому блозі хочу проаналізувати що саме мене отруїло і чому я не вірю цій Анжеліці.

Насамперед зазначу, що я до цього не цікавилася свідченнями про життя після смерті.

 В травні мені потрапила книга «Уражена блискавкою» Глорії Поло. Це було моє перше знайомство зі свідченнями про те, що стається після смерті. Книга мене вразила, бо це було щось неймовірно нове і переконливе. Після прочитання хотілося щось зробити, якось переосмислити та виправити своє життя.

 І ось майже через півроку мені потрапляє свідчення Анжеліки Замбрано.

 Враховуючи те, що я передбачала дискусію після перегляду відео, то підготувалася до цього. Найперше – передивилася в Інтернеті купу інших свідчень і це мені допомогло побачити основні моменти.

 Не вірю №1

 Найперше, що відразу борсається в очі – Анжеліка не померла якоюсь наглою смертю, як це трапилося з багатьма тими, хто свідчив про свій посмертний досвід.

 Вона (для мене незрозуміло з якого дива) попросила Господа, щоб він показав їй рай. До того вона постилася, молилася, і, напевно, вирішила, що достойна такого видовища.

 Ось це найперше насторожило мене, бо тут «попахує» гординею…

Не вірю №2

Може, це особливості сприйняття, але вона розказує про дуже дивне спілкування зі Святим Духом. І якщо з горем наполовину можна повірити про присутність двох ангелів біля дівчини, то у посмішку Святого Духа – якось таки ні…

Не вірю №3

Померлу на деякий час дівчину Господь відвів до пекла, де починається найцікавіше. Думаю, це саме те, заради чого це відео знімали та так активно розповсюджують. Хто би міг подумати, але дівчина побачила у пеклі Майкла Джексона і … блаженного Івана Павла ІІ. Я не буду писати про причини, через які він начебто там перебуває. Головне тут не це. Головне те, що жодне свідчення, котре я подивилася (а, повірте, їх за останній час було дуже чимало), не називає імен тих, кого бачать людина в чистилиці чи пеклі. Іноді люди бачать там своїх рідних та друзів, але практично ніколи – відомі постаті. При тому, що тут же таки, в одному свідченні вона називає, що бачила «відому співачку», але її ім’я не каже. Дивно це якось…

А тепер давайте подумаємо. Нас колись на тренінгу із журналістських розслідувань вчили у будь-якій ситуації питати «кому це вигідно?»

Кому вигідно, щоб якась дівчина на весь світ заявила, що Іван Павло ІІ у пеклі?

Які емоції подібна заява може викликати у християн, в першу чергу католиків?

До якого висновку прийдуть ті, хто ще нестійкий у своїй вірі та подивиться це відео?

Мені здається, що відповіді очевидні. Тому вважаю свідоцтво Анжеліки Замбрано отруйним і не вірю їй.