"Жива музика на Трійцю": вперше на "Живому ТБ" та "Живому радіо" онлайн-концерт

05 червня, 21:18
Анонс
"Жива музика на Трійцю": вперше на "Живому ТБ" та "Живому радіо" онлайн-концерт - фото 1
«Живе телебачення» та «Живе радіо» запрошують 8 червня о 19.00 Вас на свято живої музики. "Ми об'єднаємо міста і континенти: Київ та Львів, Івано-Франківськ та Дрогобич і навіть Торонто, що в Канаді. Разом до молитви і разом до забави!"

Для вас гратимуть гурти «Кана» та «Modern Folk», людина-оркестр Гордій Старух, співучий єпископ Браян Байда і священники-музиканти: Олексій Саранчук, Василь Брона, Руслан Грех – і завжди натхненний Ярослав Геник.

Спеціальний запрошений гість – Павло Табаков – приєднається до нас зі своєї домашньої студії!

Вестиме концерт і гратиме на клавішних – теле- і радіоведучий, композитор і поет Роман Коляда, ведучий «Українського радіо» та продюсер «Живого радіо «Воскресіння».

Ви можете слухати та переглядати концерт на каналі «Живого ТБ» в мережі «Ютуб» або сторінці «Живого ТБ» у мережі «Фейсбук».

Але не тільки!

"Ми пропонуємо Вам за пожертву в розмірі 100 грн, яка піде у Фонд підтримки медіаініціатив УГКЦ, придбати віртуальний квиток і через ZOOM особисто перебувати у віртуальній концертній залі, бачити інших глядачів та поспілкуватися в чаті із зірковим гостем Павлом Табаковим та іншими учасниками концерту", — повідомляють на "Живе ТБ".

Охочим зробити пожертву і отримати запрошення потрібно написати приватне повідомлення у Фейсбук-месенджері → http://m.me/Zhyve.tv, у якому вказати свій номер телефону. Організатори Вам зателефонують та обговорять усі деталі.

Кількість квитків обмежена!

Тільки живе спілкування і тільки жива музика! Приєднуйтеся!