«Живе ТБ» УГКЦ безперервно транслює «Ісусову молитву» за перемогу України і справедливий мир

29 березня, 14:00
Католики
«Живе ТБ» УГКЦ безперервно транслює «Ісусову молитву» за перемогу України і справедливий мир - фото 1
На каналі «Живого телебачення» 27 березня розпочалася безперервна трансляція «Ісусової молитви». Молитва поєднана із читанням фрагментів Святого Письма.

Два роки тому, у неділю, 7 лютого 2021 року, на «Живому телебаченні» о 20:00 відбулася перша трансляція «Ісусової молитви». Молитва була співана., повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«З того часу в архіві ми маємо понад вісімдесят записаних трансляцій. Ми вирішили об’єднати їх разом і розпочати безперервну трансляцію на каналі Живого ТБ у YouTube. Трансляція щотижня розпочинатиметься у понеділок зранку і триватиме до недільної трансляції Божественної Літургії. І так постійно», — пояснив о. Ігор Яців, директор «Живого ТБ».

Ідея безперервної трансляції базована на духовній практиці молитовних чувань. Коли б людина не зайшла на канал «Живого ТБ», вона матиме нагоду приєднатися до молитви за перемогу України і справедливий мир.

«З приємністю фіксуємо, що за першу добу трансляції не було жодної хвилини, коли б нікого не було на молитві. Навіть вночі одночасно єдналися в молитві не менше п’ятнадцяти молільників», — зазначив о. Ігор.