Зібрав 4 млн грн, починає збирати 5й. Єромонах-рекордсмен з Унівської лаври передає на фронт чергову партію дронів

21 червня, 12:40
Суспільство
Зібрав 4 млн грн, починає збирати 5й. Єромонах-рекордсмен з Унівської лаври передає на фронт чергову партію дронів - фото 1
Єромонах-студит Макарій (Дутка) сьогодні у митрополичих садах собору Святого Юра у Львові передасть чергову партію дронів для 24 ОМБр імені короля Данила. Вони були закуплені за зібрані ним 4 млн. грн. І відразу оголосить про відкриття збору п'ятого мільйона гривень для цієї бригади.

"Ще недавно, 9 червня, я оголошував, що дозбирую 3 млн грн, а вже вчора, 20 червня, тобто через 11 днів, я за допомогою жертводавців зібрав черговий мільйон гривень", — розповів РІСУ о. Макарій.

Найбільше йому допомагали церковні громади, особливо закордоном.

Так, парафії УГКЦ Успіння Богородиці у місті Сетубал і апп.Петра і Павла у місті Монтіжу, Португалія, з отцем Іваном Петляком переслали 2 тис. євро.

Парафії Свв. Володимира і Ольги м. Вінніпег з отцем Ігорем Шведом, сімʼї дітей, які приступили вперше до Сповіді, спільнота «Матері у молитві» та спільнота подружніх пар разом пожертвували теж біля 2 тис. доларів.

Значну частину коштів зібрали парафіяни декількох сіл Перемишлянського краю, які є поруч з Унівською лаврою, в якій служить о. Макарій.

За його словами, велику роль у збиранні коштів зіграв встановлений ним черговий рекорд України з паверліфтингу.

"Чергова перемога на Чемпіонаті Заходу України у Львові, яку проводила федерація KRAWA. Мій результат у жимі лежачи 213,5 кг. у даній федерації є новим рекордом України", — повідомив о. Макарій.

Цю свою перемогу, оскільки вона відбулася у День батька, він присвятив своєму татові Василю.

"Іноді, коли я на змаганнях, тато просить всіх у хаті стати перед образами на коліна і молитися за мою перемогу. Я щасливий, що маю такого сильного Батька", — написав рекорсмен на своїй фейсбук-сторінці.

Єромонах Макарій (Дутка) запрошує долучитися до збору коштів: "Дорогі, не вітайте мене, а донатьте, щоб найшвидше довершив збір чергового мільйона для ЗСУ!".