“Знайдіть слово «Росія», «росіяни», «російські війська»…”, – речник ПЦУ розкритивував Митрополита Онуфрія

05 квітня, 10:20
Православні
“Знайдіть слово «Росія», «росіяни», «російські війська»…”, – речник ПЦУ розкритивував Митрополита Онуфрія - фото 1
Речник Православної Церкви України архиєпископ Євстратій (Зоря) прокоментував нове звернення очільника УПЦ Московського Патріархату Митрополита Онуфрія (Березовського) щодо подій у Бучі.

“Знайдіть слово «Росія», «росіяни», «російські війська»…Вже навіть архиєреї МП, такі як Іона Черепанов (намісник Іонинського монастиря) та Сільвестр Стойчев (ректор Академії) прямо пишуть про російські злочини. А тут: «трапилося» – ніби стихійне лихо, яке не має винуватців, «тих, хто вчинив» – ніби не відомо, ХТО це”, – прокоментував архиєпископ Євстратій слова Митрополита Онуфрія.

“«Єрусалиме, Єрусалиме, що вбивав пророків і камінням побив посланих до тебе! Скільки разів хотів Я зібрати дітей твоїх, як птах пташенят своїх під крила, і ви не захотіли! Ось залишається вам дім ваш порожнім» (Лк. 13:34-35). «Горе вам, книжники і фарисеї, лицеміри, що уподібнюєтесь розмальованим гробам, які зовні здаються гарними, а всередині повні кісток мертвих і всякої нечистоти.» (Мф 23:27). «УПЦ» – дім порожній та гроб помальований”, – підсумував архиєпископ ПЦУ.

За офіційною версією Російської Федерації, жодних убивств у Бучі не було. Росія заперечує причетність своєї армії до розстрілів цивільного населення й намагається довести, що відео та фотографії з передмістя Києва є постановкою і фейком.

Нагадаємо, 2 квітня стала відома інформація про звірства окупантів. Росіяни вбивали та гвалтували, знущалися й катували людей. На шокуючих фото з Бучі, які згодом з'явилися у мережі, можна побачити, що окупанти вбивали зв'язаних людей.

Під час зачистки від ДРГ та нерозірваних боєприпасів у Бучі українські захисники знайшли також братську могилу з понад 280 тілами мирних мешканців з ознаками насильницької смерті.

На узбіччях лежали тіла застрелених жінок, які окупанти намагалися спалити.

Світові лідери не змогли обійти увагою звірства росіянин. Дії армії РФ засудили у всіх європейських країнах і організаціях. У зв'язку з цим в ЄС заявили, що готують нові санкції проти Росії.