Зниклий митрополит Ізюмський УПЦ МП знайшовся у російському Бєлгороді

Зниклий митрополит Ізюмський УПЦ МП знайшовся у російському Бєлгороді - фото 1
Зниклого митрополита Ізюмського Єлисея віднайшли на заходах в Білгородській області. Архиєрей УПЦ МП втік із Ізюму до росії, як тільки ЗСУ почала контрнаступ і деокупацію Харківщини.

Про це повідомляє Духовний фронт.

14 вересня він відвідав одинадцяту православну виставку. Початок роботи виставки благословив голова Білгородської митрополії РПЦ, митрополит Білгородський та Старооскольський Іван.

Як зазначено на сайті Валуйської єпархії РПЦ, почесними гостями виставки стали: митрополит Ізюмський та Куп’янський (УПЦ МП) Єлисей (Іванов), єпископ Губкінський та Грайворонський Софроній, єпископ Валуйський та Олексіївський Сава, голова Білгородської обласної Думи Юрій Клепіков, міністр охорони здоров’я Білгородської області Андрій Іконніков та інші.

Участь у виставці беруть 74 експоненти, у тому числі 26 регіонів росії, 7 учасників з України, учасники з Молдови, терористичної «ЛНР», Грузії, Сербії, Боснії та Герцеговини.

Нагадаємо, в Ізюмі виявили масове поховання із 440 тілами. Знайдені поховання свідчать, що вбивства мирних людей військами РФ у Бучі не були аномалією.

Звірства росіян разом з тим не стали на заваді Ізюмському митрополиту Єлисею співпрацювати з окупантами і на камеру благословляти російських гауляйтерів.

Українські священнослужителі вважають, що доля митрополита Ізюмського УПЦ МП Єлисея стане індикатором для всіх інших колаборантів.