• Головна
  • Проекти
  • «Зовнішня комунікація для релігійних організацій» - навчальний курс від РІСУ...

«Зовнішня комунікація для релігійних організацій» - навчальний курс від РІСУ

16.02.2010, 17:07
«Зовнішня комунікація для релігійних організацій» - навчальний курс від РІСУ - фото 1
5-6 березня в Українському Католицькому Університеті відбудеться спеціалізований семінар-тренінг «Зовнішня комунікація для релігійних організацій». Організатори курсу – Релігійно-інформаційна служба України.

LogoRisu.jpgЛЬВІВ 5-6 березня в Українському Католицькому Університеті відбудеться спеціалізований семінар-тренінг «Зовнішня комунікація для релігійних організацій». Організатори курсу – Релігійно-інформаційна служба України.

«Зовнішня комунікація для релігійних організацій» – це новий навчальний проект у рамках PR-школи РІСУ. Його головною метою є допомога Церквам та релігійним організаціям налагодити співпрацю зі світськими та релігійними мас-медіа, а також навчити їх створювати якісний медійний продукт і представляти його на широкий загал. В рамках PR-школи протягом року РІСУ співпрацює з католицькими, протестантськими церквами та їхніми прес-службами.Відповідні навчання відбувались у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Тернополі, Хмельницькому, а також Запорізькій, Житомирській та Херсонській областях.

Як і вся робота РІСУ, піар-школа спрямована на українські Церкви та релігійні організації, які є головними нашими партнерами у висвітленні релігійного життя України.

В програмі дводенного семінару передбачені лекції, тренінги та обговорення таких тем, як релігійні стереотипи у суспільстві, образ Церкви у ЗМІ, PR-технології на службі релігійних організацій в Україні і світі. Практична частина курсу познайомить його учасників зі світом української журналістики, адже ефективна співпраця з мас-медіа неможлива без розуміння основних засад редакційної роботи. Практикуючі журналісти розкажуть про «потойбічне життя» українських ЗМІ.

Як правильно спілкуватись з журналістами, як підготувати прес-реліз, щоби він потрапив на шпальти газет, створення привабливого медіа-приводу, організація заходів для преси, моніторинг, дослідження цільової аудиторії, реклама – ці теми складають основу семінару «Зовнішня комунікація для релігійних організацій».

Спікери курсу – практикуючі журналісти та спеціалісти у галузі світського та релігійного PR:

Світлана Бабинська – PR-менеджер Інституту Екуменічних студій УКУ.

Юлія Завадська – заступник головного редактора католицького суспільно-релігійного часопису «CREDO».

Олена Кулигіна – редактор російськомовної версії РІСУ.

Отар Довженко – медіаексперт, «Телекритика».

Мар’яна Карапінкаліценціат богословя і релігійних наук, асистент компанії «Promova».

Спеціальний гість: Катерина Шевченко – виконавчий директор Львівського Форуму видавців.

Детальніше ознайомитись з програмою семінару, а також зареєструватись для участі в ньому ви можете, написавши нам листа на електронну адресу: pr.risu@gmail.com

Реєстрація завершується 25 лютого!

Теги: #РІСУ