153 насельниці Середньоуральского жіночого монастиря висловили непослух керівництву єпархії

153 насельниці Середньоуральского жіночого монастиря, духівником якого є о. Сергій (Романов), підписали 1 вересня відкритий лист, в якому заявили, що не збираються залишати обитель у відповідь на вимоги єпархії РПЦ.
153 насельниці Середньоуральского жіночого монастиря висловили непослух керівництву  єпархії - фото 57869

 

Лист виклав на своїй сторінці «ВКонтакте» соратник о. Сергія Всеволод Могучєв, повідомляє Портал «Credo.Press».

«Ми, що нижче підписалися насельниці Середньоуральского жіночого монастиря на честь ікони Божої Матері« Спорительниця хлібів», добровільно, свідомо і остаточно прийняли рішення залишатися в Середньоуральскому жіночому монастирі разом зі своїм духівником схиігуменом Сергієм (Романовим)», - йдеться в листі, який цитує "Коммерсант "

З листа випливає, що о. Сергій не перешкоджав монахиням в переході в інші монастирі Екатеринбургской і Алапаєвської єпархій РПЦ. Четверо з них зробили це на самому початку конфлікту, в травні. «Просимо всіх, хто в цьому бере участь, припинити цькування православного монастиря, його насельниць, братії і духівника обителі», - йдеться в листі.

Близько двох тижнів тому глава Екатеринбургскої митрополії і єпархіальна рада Єкатеринбурзької єпархії РПЦ МП прийняли рішення перевести насельниць Середньоуральского жіночого монастиря в інші жіночі обителі митрополії. У прес-службі єпархії відзначали, що це рішення було прийнято в зв'язку з "захопленням схимонахом Сергієм монастиря" і "вчиненням в обителі блюзнірських богослужінь», що унеможливлює там проходження чернечого послуху.

Теги: #РПЦ