18 тисяч вболівальників чемпіонату світу з футболу покаялися завдяки цифровій євангелізації

28.12.2022, 13:20
Світові
18 тисяч вболівальників чемпіонату світу з футболу покаялися завдяки цифровій євангелізації - фото 1
Понад 18 000 вболівальників чемпіонату світу з футболу віддали свої життя Ісусу Христу завдяки цифровій євангелізаційній кампанії колишнього професійного футболіста, який став пастором.

Джессі Бредлі, провідний пастор церкви Grace Community Church в Оберні, Вашингтон, розповів, що тисячі людей почали вірити в Христа завдяки зусиллям його компанії.

«Ми створюємо контент, в якому ділимося євангелієм. Я ділюся своєю історією, і люди приймають рішення йти за Ісусом, — сказав він в інтерв'ю. – Ми охоплюємо мільйони людей. Ми бачимо, що вже понад 18 000 людей прийняли це рішення вперше».

Over 18,000 World Cup Fans Profess Faith in Christ Through Gospel Campaign of Professional Soccer Player-Turned-Pastor

Бредлі також співпрацює з Global Media Outreach, компанією, яка використовує технології для поширення Євангелія, щоб гарантувати, що новонавернені будуть пов'язані з церквою.

Цифрова кампанія включає 60-секундні відеоролики про чемпіонат світу, за якими слідує свідчення Бредлі. Бредлі, який грав у професійному футболі як воротар збірних США, Африки та Шотландії, розповів, як мало не помер після прийому ліків від малярії.

Оговтавшись після цього випадку, Бредлі почав служіння з бажанням доносити Євангеліє до душ людей.

«Історії мають силу, у кожного є особлива історія, - сказав пастор - у вас є сильна історія, і коли ви ділитеся нею, ми більше дізнаємося про Бога, ми цінуємо Бога, ми бачимо, як Бог працює... і як Він змінює наше життя".