20% переслідувань в американському інтернеті пов'язані з релігією

07.02.2021, 11:09
Світові
20% переслідувань в американському інтернеті пов'язані з релігією - фото 1
Згідно з дослідженням, проведеному в кінці 2020 року, близько 41% дорослого населення США зазнавали переслідувань в Інтернеті (фізичні погрози, переслідування, тривалі домагання, сексуальні домагання, образливі висловлювання тощо).

Про це повідомляє Український інститут стратегій глобального розвитку і адаптації.

Ті, хто піддався подібного досвіду, наводять низку причин, за якими вони стали об'єктом переслідування, і багато хто вважає, що переслідування, з якими вони зіткнулися, були викликані їхньою релігійною приналежністю.

Приблизно п'ята частина тих американців, які особисто зазнавали переслідувань в Інтернеті (19%), говорять, що вони вважають, що стали жертвами через їхню релігію. Якщо дивитися на американців в цілому, а не тільки на тих, хто піддавався переслідуванням в Інтернеті, ця частка еквівалентна 8% від загальної чисельності населення.

В цілому, це є зростання числа тих, хто вважає себе об'єктом переслідувань в Інтернеті через свою релігію. У 2017 році серед респондентів дослідного центру 12% з тих, хто піддавався домаганням в Інтернеті, пов'язували їх з релігією. Це число становило 5% від всіх дорослих.