21 вересня – Всеукраїнська акція «Голуб миру»

21.09.2013, 10:00
У рамках святкування Міжнародного дня Миру в Україні заплановано проведення Всеукраїнської акції «Голуб миру».

У рамках святкування Міжнародного дня Миру в Україні заплановано проведення Всеукраїнської акції «Голуб миру». Про це передає прес-служба Львівської міської ради.

Кожного року в усіх куточках світу проходять заходи, присвячені цьому дню. Їх завдання – спонукати окремих людей, групи та громади до осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом для його досягнення. У цей день організовують концерти, форуми, акції та конкурси. Про це повідомили в громадській організації «Всеукраїнське об’єднання «Союз учасників миротворчих операцій».

На загальній аудієнції 18 вересня Папа Франциск також нагадав про відзначення «Всесвітнього дня миру» і закликав людство 21 вересня «випрошувати в Бога дар миру для найбільш багатостраждальних місць нашої планети».

На честь Дня Миру представництво ООН в Україні організовує Всеукраїнську акцію «Голуб Миру», до участі в якій запрошуються колективи та учні українських шкіл. Школярам буде запропоновано згуртуватись та створити живу фігуру «Голуба Миру» – одного з найбільш відомих символів цього дня.

Фотографії фігур «голубів» будуть опубліковані на офіційному сайті ООН в Україні, а школи, які створять фігури голубів, отримають Сертифікати Участі від Організації Об’єднаних Націй.

На думку організаторів, такі дні надають унікальну можливість дорослим передати розуміння значення миру молодому поколінню та дітям, щоб навчити їх принципів людяності, свободи, доброти та поваги до різних націй.

Довідка

Міжнародний день миру був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1981 році. Започаткування Дня миру свідчить про те, що ООН спрямовує свої зусилля на підтримку миру в усьому світі та закликає всіх людей на планеті згуртуватися на шляху досягнення цієї мети. Україна підтримала рішення Генеральної Асамблеї ООН і Указом Президента від 05.02.2002 № 100/2002 проголосила 21 вересня Національним днем Миру.