2,37 млн дол. – таким є внесок УКУ для перемоги України за два місяці війни

03 травня, 18:30
Суспільство
2,37 млн дол. – таким є внесок УКУ для перемоги України за два місяці війни - фото 1
2,37 млн доларів – внесок, який зробив Український католицький університет для перемоги України у війні з російським окупантом за два місяці від початку повномасштабної війни з 24 лютого по 24 квітня.

Про фронти діяльності УКУ у час війни повідомляє Інформаційний відділ УКУ.

За перший місяць Український католицький університет надав допомоги на волонтерську та гуманітарну діяльність в часі війни на суму 1,18 млн доларів.

2,37 млн дол. – таким є внесок УКУ для перемоги України за два місяці війни - фото 92518

Гуманітраний фронт УКУ у другий місяць війни.

З 24 березня по 24 квітня, Волонтерський центр УКУ, постійна команда якого налічує 80 осіб, прийняв та розподілив допомогу з 5-х вантажних фур, 12 фургонів та 5 легкових авто, які прибули в УКУ з України, Франції, Польщі, Румунії та навіть з Австралії. Від австрійського рітейлера Kastner Gruppe центр отримав 50 палет із харчами. Також, за сприяння компанії Meest Express, отримано гуманітарну допомогу зі США та Канади.

2,37 млн дол. – таким є внесок УКУ для перемоги України за два місяці війни - фото 92519

Волонтерський центр УКУ опрацював 230 запитів від військових, волонтерів, госпіталів та цивільних у потребі. УКУ надіслав більш як 30 тонн різної допомоги до понад 40 населених пунктів України, зокрема у Київ, Суми, Чернігів, Миколаїв, Маріуполь, Донецьк, Луганськ, Охтирку, Одесу, Запоріжжя, Вінницю, Черкаси, Дніпро, Волноваху, Рубіжне, Житомир та інші.

Крім того – було замовлено пошиття 2200 наборів термобілизни, 3000 балаклав і 1500 пов’язок (баффів), які вже гріють наших захисників.

2,37 млн дол. – таким є внесок УКУ для перемоги України за два місяці війни - фото 92520

Унікальним є проект з виготовлення термоакумуляторів для військових, який студенти УКУ реалізовують у партнерстві з Львівською свічковою мануфактурою. Від початку діяльності проєкту студенти зробили та передали 6685 термоакумуляторів.

Випускники УКУ, які є координаторами організації «Україна єдина», у співпраці з львівськими підприємцями та волонтерськими центрами, самостійно доставили у Київ та Харків 5 вантажних фур допомоги.

Студентська організація «ТеплоДія», місією якої є опіка над безхатьками, щопонеділка займається приготуванням та роздачею їжі для близько 80 людей у потребі в центрі Львова.

Медичний фронт

Благодійна організація «Центр волонтерства та захисту» та благодійний фонд «Крила Надії» й надалі залишаються ключовими партнерами Українського католицького університету у сфері забезпечення медикаментами, медичними та тактичними товарами як військових, так і цивільних осіб по всій Україні. У співпраці з цими організаціями нам вдалося забезпечити життєво необхідними медичними засобами та обладнанням госпіталі і медичні підрозділи на загальну суму 839 900 USD у таких містах як Дніпро, Львів, Трускавець, Одеса, Київ, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Харків та інші.

2,37 млн дол. – таким є внесок УКУ для перемоги України за два місяці війни - фото 92521

Зокрема було придбано 8 ВАК-апаратів та контейнери для вакуумної терапії ран, засоби тактичної медицини: 3 000 компресійних пов’язок, 18 780 кровоспинних компресійних бинтів, 4 450 тактичних турнікетів, 4 645 сумочок під аптечку.

У співпраці з університетом Айхштет «Волонтерській сотні УКУ» вдалося реалізувати закупівлю великої кількості інсуліну (250 л) для переселенців на Львівщині та у інших регіонах України. У співпраці із «Карітас Україна», Support International, парохією св. Володимира у м. Мюнхен, авіаперевізниками, приватними волонтерами у Польщі безкоштовно зі збереженням температурного режиму було доставлено інсулін у розпорядження медичного департаменту Львівської військової адміністрації.

2,37 млн дол. – таким є внесок УКУ для перемоги України за два місяці війни - фото 92522

УКУ прихисток для переміщених осіб

УКУ продовжують приймати внутрішньо переміщених осіб з різних регіонів України та надавати їм відповідний супровід та підтримку. Прихисток УКУ протягом другого місяця війни cтав тимчасовою домівкою для 118 осіб. У приміщеннях Колегіуму УКУ на сьогодні перебуває 162 особи (волонтери, гості, внутрішньопереміщені особи).

2,37 млн дол. – таким є внесок УКУ для перемоги України за два місяці війни - фото 92523

Загалом, за два місяці війни в різних локаціях УКУ було розміщено понад 700 вимушено переселених осіб з 19 областей України та понад 75 різних населених пунктів, більшість – із постраждалих від війни регіонів.

Детальніше про діяльність УКУ у час війни тут.