9-річний хлопчик, який вижив під час ракетної атаки, зустрівся з Папою Римським

9-річний хлопчик, який вижив під час ракетної атаки, зустрівся з Папою Римським - фото 1
У День Святого Миколая, 6 грудня, в Римі 9-річний Роман Олексів зі Львова, який втратив маму, а сам дивом вижив під час ракетної атаки окупантів по Вінниці, зустрівся з Папою Римським. Він подарував понтифіку пам'ятний браслет і отримав від нього благословення.

Про це Роман Олексів повідомив на своїй сторінці у Facebook. Він також опублікував світлини з Папою Франциском та відео їхньої зустрічі.

"Це була незабутня і благословенна зустріч", – написав Ромчик.

Хлопчик подарував Папі Франциску браслет Національного центру реабілітації "Незламні" (UNBROKEN) та обняв понтифіка.

Папа Римський поспілкувався з маленьким українцем та благословив його.

"Мабуть, найкраща дипломатія України! Нехай це бачить увесь світ! Божого благословення Ромчику!", - читаємо у коментарях.

Нагадаємо, що Роман Олексів разом із мамою Галиною потрапили під ракетний удар по Вінниці 14 липня 2022 року. До міста він разом з мамою приїхав у гості до бабусі з дідусем.

На момент прильоту Ромчик прийшов на прийом до лікаря. На жаль, мама хлопчика загинула. І не лише вона. З усіх, хто в той момент перебував у медичному центрі, якимось дивом вижив лише Ромчик.

Проте він отримав безліч поранень. Близько 45% тіла дитини було вкрито опіками. Крім того, у нього була черепно-мозкова травма, відкритий перелом плеча та постраждали внутрішні органи. Усього Роман переніс 31 операцію.

А коли вінницькі лікарі стабілізували його стан, Романа перевезли додому до Львова.

Ромчик подарував Папі Франциску браслет Національного центру реабілітації "Незламні" (UNBROKEN) та обняв понтифіка.