Афганістан став найнебезпечнішим місцем на планеті для християн, - Open Doors USA

21 січня, 11:00
Світові
Афганістан став найнебезпечнішим місцем на планеті для християн, - Open Doors USA - фото 1
Вперше за понад 20 років Північна Корея не увійшла до списку найгірших країн світу з переслідування християн в авторитетному списку World Watch List, складеному організацією Open Doors USA.

Афганістан замінив Північну Корею як “найнебезпечніше місце на планеті, щоб бути християнином” у списку 2022 World Watch List від Open Doors USA, опублікованому на віртуальній пресконференції в середу вранці. Про це інформує Слово про слово.

Генеральний директор Open Doors Девід Каррі сказав, що його організація, яка відстежує переслідування у більш ніж 60 країнах, бере до уваги “консенсус експертів на місцях про те, що відбувається у світі з християнами, які стають мішенню просто за свою віру”.

Світовий список спостережень вимірює “тиск, нетерпимість і насильство проти християнської віри в усьому світі”.

“Світовий список 2022 року показує сейсмічні зміни за всю історію нашого дослідження”, – сказав Каррі. “Вперше в історії Афганістан став найнебезпечнішим місцем на планеті для християн, посівши перше місце у Списку всесвітнього спостереження. Вперше за 20 років він витіснив Північну Корею, яка тепер посідає друге місце”.

Каррі пояснив, що “Північна Корея не стала кращою”, а скоріше “Афганістан став гіршим”.

Рейтинг складено через кілька місяців після того, як ісламський радикальний повстанський рух “Талібан” повернув собі контроль над країною Центральної Азії після того, як Сполучені Штати припинили свою військову присутність.