Анонс: четверта серія фільму "Католицизм" присвячена Марії, Матері Божій

10.02.2023, 14:45
Анонс
Анонс: четверта серія фільму "Католицизм" присвячена Марії, Матері Божій - фото 1
У суботу, 11 лютого, о 11.50 телеканал Суспільне Культура транслюватиме четверту частину 10-тисерійного документального кіно “Католицизм: мандрівка до серця віри”. Також його можна буде переглянути в додатку Дія (розділ Послуги — Дія.TV — Суспільне Культура).

У цій серії єпископ Роберт Баррон подорожує до cкромного будинку Марії в Назареті, до руїн древнього міста Ефеса та до великих Марійських святинь Люрду і Гвадалупи. В цій подорожі він пояснює вчення Церкви про Марію – Богородицю, догми про Її Непорочне Зачаття та Взяття до Неба.

«"Величає душа моя Господа". Марія цим заявляє, що ціле Її буття служить прославленню Бога. Для себе Вона не бажає нічого, єдино за всякої нагоди складати Богові шану. А що Бог, як відомо, ні в чім нужди не знає, уся хвала, що Марія шле Йому, Їй-таки й вертається. Тож вона звеличується вже самим тим, що звеличує Його», — розповідає автор фільму.

Кадр з фільму - фото 108459
Кадр з фільму

 

Одразу після показу четвертої серії на ютуб-каналі проєкту “Католицизм” відбудеться трансляція її обговорення. У студії каналу “Перший Західний”, на якому відбувся рік тому перший телепоказ фільму, серію обговорюють богослов Галина Теслюк, доцентка кафедри біблійських наук філософсько-богословського факультету УКУ, та Соломія Тимо, магістр теорії та історії мистецтва, керівниця іконописної школи "Радруж".

Нагадуємо, щосуботи, починаючи від 21 січня, на Суспільному Культура будуть представлені наступні серії, після чого на ютуб-каналі “Католицизм” відбуватиметься трансляція їх обговорення за участі богословів і священнослужителів різних конфесій, релігієзнавців, журналістів, психологів.

РІСУ — офіційний інформаційний партнер проєкту.