Анонс: ХВА запрошує на вебінар-дискусію про життя в умовах цифрових технологій
"Цифрові технології стали невід'ємною частиною нашого життя, значно спростивши комунікацію, пошук інформації та виконання величезної кількості завдань. Але вони також принесли велику кількість викликів: високий рівень тривожності, залежність від гаджетів, фрагментарність мислення, ескапізм, особливо у дітей. Як і з більшістю технологій, нам потрібна техніка безпеки, щоб смартфони та інші цифрові прилади приносили нам користь, а не шкоду", – зазначають організатори.
Тому у партнерстві з різними християнськими спільнотами та лідерами Християнська Відкрита Академія ініціює широке обговорення на цю тему.
"Ми плануємо провести щонайменше два подібних вебінари з обговоренням та пошуком практичних ідей, яким чином розвивати свідоме використання цифрових технологій для мінімізації їхнього негативного впливу на людей та цілі спільноти".
Експерти першого круглого столу:
- Микола Савчук — пастор та єпископ в Об'єднанні церков «Спасіння»;
- Віктор Вознюк — керівник Департаменту освіти УЦХВЄ;
- Юрій Бондаренко — генеральний директор клініки "Ангелія", лікар-психіатр;
- Андрій Оленчик — співзасновник та програмний координатор Християнської служби порятунку;
- Ярослав Лукасік — засновник та керівник Християнської Відкритої Академії.
Також можна долучатися до спеціально створеного чату для обговорення теми цифрових технологій.