Анонс: Іконописна школа "Радруж" УКУ запрошує всіх охочих на програму "Літо з іконою"

31 травня, 10:09
Анонс
Анонс: Іконописна школа "Радруж" УКУ запрошує всіх охочих на програму  "Літо з іконою" - фото 1
Школа поєднує чотири складові навчання, які важливі для опанування традиційного східнохристиянського іконопису: вивчення богословсько-історичних та мистецьких основ іконопису; засвоєння практичних навиків та секретів іконописного мистецтва; створення духовної атмосфери молитви, тиші та медитації у спільноті однодумців; знайомство із шедеврами західноукраїнського іконопису.

Програма відкрита для всіх бажаючих, незалежно від рівня мистецького досвіду (або взагалі за його відсутності), дозволяє ближче познайомитися з феноменом ікони, власноруч написати ікону, поглибити свій молитовний досвід та ознайомитися зі східнохристиянською духовністю.

Для дорослих пропонується двотижневий інтенсивний курс іконопису (25 червня – 8 липня 2023 р.) та теоретичний онлайн курс з богослов'я ікони (13 червня – 12 липня 2023 р., онлайн). Це щоденні інтенсивні практичні заняття з технології та техніки іконопису, щоденна Божественна літургія, читання Святого Письма, екскурсії та поїздка до пам’яток сакрального мистецтва Західної України.

Усі деталі та анкета для реєстрації за посиланням: https://radruzh.org/news/litnja-ikonopysna-shkola-25-chervnja-8-lypnja-2023-/

Школа також пропонує інтенсивну програму (26-30 червня 2023 р.) для дітей віком 10-16 років. Діти познайомляться ближче з покровителем міста Львова св. Юрієм Змієборцем та напишуть його ікону.

"Буде весело, цікаво та пізнавально!", — обіцяють в "Радружі".

Деталі про дитячу школу за посиланням: https://radruzh.org/news/litnja-shkola-ikonopysu-dlja-ditej/

Анонс: Іконописна школа 'Радруж' УКУ запрошує всіх охочих на програму  'Літо з іконою' - фото 115274

"Іконопис сьогодні – це духовна зброя! Це близьке і, водночас, медитативне знайомство зі святими особами, лики яких малюємо. Це спільнота однодумців, які пізнають древні традиції українського іконопису, які готові вдосконалюватись та змінювати світ своїм мистецтвом!"