Анонс: Іконописна школа "Радруж" запрошує дорослих і дітей на літні школи

12 червня, 09:30
Анонс
Анонс: Іконописна школа "Радруж" запрошує дорослих і дітей на літні школи - фото 1
Іконописна школа "Радруж" Українського католицького університету з нагоди ХХ-ти літнього ювілею запрошує всіх бажаючих розділити радість святкування, беручи участь у програмі "Літо з іконою"

Школа поєднує чотири складові навчання, які важливі для опанування традиційного східнохристиянського іконопису:

  • вивчення богословсько-історичних та мистецьких основ іконопису;
  • засвоєння практичних навиків та секретів іконописного мистецтва; створення духовної атмосфери молитви, тиші та медитації у спільноті однодумців;
  • знайомство із шедеврами західноукраїнського іконопису.

Програма відкрита для всіх бажаючих, незалежно від рівня мистецького досвіду (або взагалі за його відсутності), дозволяє ближче познайомитися з феноменом ікони, власноруч написати ікону, поглибити свій молитовний досвід та ознайомитися зі східнохристиянською духовністю.

1. Ювілейна ХХ-та Літня іконописна школа (30 червня – 13 липня) – це двотижневий інтенсивний курс іконопису, чотири рівні практичних занять, два теоретичних курси, щоденна Божественна літургія, читання Святого Письма, екскурсії та поїздка до пам’яток сакрального мистецтва Західної України.

Учасники матимуть нагоду побачити оригінали ікон, які будуть наслідувати та послухати лекцію про середньовічних майстрів від Олі Цибко.

Деталі програми та анкета для реєстрації

2. Літній онлайн курс іконопису — це можливість торкнутися світу натуральних пігментів та яєчної темпери, наслідуючи майстра XV ст. не виходячи з домівки.

Деталі курсу

3. Дитяча літня іконописна школа – 17-22 червня 2024. р.

Це чудова нагода для дітей віком 10+ натхненно та з користю провести час літніх канікул.

Детальніша інформація і реєстрація

Анонс: Іконописна школа 'Радруж' запрошує дорослих і дітей на літні школи - фото 135601