Анонс. Львівський музей історії релігії запрошує на заходи до професійного свята

15 травня, 11:15
Анонс
Анонс. Львівський музей історії релігії запрошує на заходи до професійного свята - фото 1
«Музеї – добробут та розвиток громад», — саме під такою темою пройде цьогорічний Міжнародний день музеїв, який відзначають щороку 18 травня. В рамках відзначення професійного свята Львівський музей історії релігії підготував чотириденну програму.

18 травня музей працюватиме в режимі вільного відвідування з 12 до 20 години.

  • О 12 годині, на площі перед Музеєм, львів’яни і гості нашого міста будуть насолоджуватися хітами українських і зарубіжних композиторів у виконанні духового оркестру Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка.
  • О 13 годині збагатитись духовно, розширити кругозір запропонують науковці на інтерактивній екскурсії виставкою «Симон Чехович». Учасники шукатимуть епохальні полотна генія бароко.
  • О 14 годині у виставковій залі музею презентують виставку графіки литовських художниць Одети Тумєнайте Бражєніне і Аделє Бражєнайте Ганчєре «Литва. З любов’ю». Усі експонати, а це 80 одиниць, художниці подарували Львівському музею історії релігії на знак підтримки України і солідарності з українським народом.

Впродовж дня відвідувачі зможуть оглянути новостворені виставки «Симон Чехович», «Буддійська колекція. Пам’яті Івана Гречка», «Литва. З любов’ю».

19 травня, у п’ятницю, об 11 годині з фондової колекції музею презентують збірку «Історія одного експонату». Це нове періодичне видання, у якому будуть представлені фотографії, опис та дослідження цікавих експонатів з музейних запасників. Воно приурочене 50-річчю музею.

20 травня о 15 годині провідна українська органістка Олена Мацелюх разом з органісткою, піаністкою Ольгою Стрілецькою познайомлять слухачів з широкою музичною палітрою епох, стилів, жанрів на концерті «Генії епохи бароко».

А 21 травня о 15 годині на свою ексклюзивну програму «Музику поза часом» запрошують Ігор Мацелюх (орган) і Юрій Ковальов (акордеон).

Квитки можна придбати у касі музею.

У вихідні, 20 і 21 травня, о 16 годині розпочнеться костюмована екскурсія підземеллями «Кохання крізь століття». Учасників чекають захоплюючі розповіді реальних особистостей минулого, котрі жили, переховувались, страждали у львівських підземеллях.

Реєстрація за телефоном 067 7021321 (Катерина). Поспішайте. Кількість місць обмежена.