Анонс: На прикладі Північної Ірландії розглянуть урок з миробудування для України

12.12.2021, 14:30
Анонс
Анонс: На прикладі Північної Ірландії розглянуть урок з миробудування для України - фото 1
Інститут екуменічних студій Українського католицького університету запрошує на вебінар в межах проекту "Екуменізм і миробудування: міжнародні уроки для України". Цього разу розглянуть досвід Північної Ірландії. Захід відбудеться 14 грудня о 17.00 год на платформі ZOOM.

Доповідач – о. Том Лейден, настоятель єзуїтської громади Белфаста. Респонденткою буде д-р Тетяна Кисельова, Києво-Могилянська школа врядування, голова Центру досліджень медіації та діалогу, Національний університет «Києво-Могилянська академія».

Модеруватиме зустріч д-р Павло Смицнюк, директор Інституту екуменічних студій УКУ.

«Конфлікт в Північній Ірландії цікавий тому, що він допомагає розуміти, як питання влади може отримати релігійне забарвлення та як політичні непорозуміння стають одночасно релігійними непорозуміннями. На прикладі Північної Ірландії ми також бачимо, наскільки діалог між церквами здатний позитивно вплинути на вирішення конфлікту — і в цьому великий урок для України, де міжконфесійний діалог ще не повністю використав свій потенціал», - зазначає Павло Смицнюк.

Щоб взяти участь у заході, будь ласка, зареєструйтесь: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSduZi51TjuW1D60tL_05hXtca2wGmQMoZaqHb8TngBsBcdZ1Q/viewform

Участь безкоштовна.

Подія відбуватиметься із синхронним перекладом англійською та українською мовами.

Організатори: Інститут екуменічних студій, Український католицький університет, Фонд Конрада Аденауера в Україні.

Відповідальна особа: Ірина Кітура, irakit@ucu.edu.ua.