Анонс: Оголошено конкурс соціальних проєктів «Активна церква в громаді»

06.03.2021, 09:00
Анонс
Анонс: Оголошено конкурс соціальних проєктів «Активна церква в громаді» - фото 1
Львівська освітня фундація відкрила конкурс на участь в програмі «Активна церква в громаді». Заявку на участь в програмі можна подати до 21 березня 2021 року.

Програма дає можливість парафіяльним командам та релігійним громадам реалізувати власну ідею соціального проєкту. Наприклад, команда може створити в своїй громаді: молодіжний центр, благодійну кухню, курси іноземних мов тощо.

Благодійна кухня в с. Сутиски, ГО 'Полум'я надії', учасники програми 'Soup Kitchen' Львівської освітньої фундації - фото 68170
Благодійна кухня в с. Сутиски, ГО "Полум'я надії", учасники програми "Soup Kitchen" Львівської освітньої фундації

 

Програма «Активна церква в громаді» передбачає можливість отримати знання про створення соціальних проєктів та практично реалізувати проєкт для своєї громади. Під час онлайн-навчання парафіяльна команда зможе здобути знання як створювати соціальні проєкти, співпрацювати з волонтерами та комунікувати в соціальних мережах.

Протягом практичної частини програми, команда зможе втілити ідею власного проєкту, частину бюджету якого покриє ЛОФ – до 25 000 грн.

Проєкт 'Вчасно навчайся - безпечно катайся', ГО МЦ 'Творці історії', м. Добропілля - фото 68171
Проєкт "Вчасно навчайся - безпечно катайся", ГО МЦ "Творці історії", м. Добропілля

 

В процесі реалізації проєкту в рамках програми «Активна церква в громаді» команди зможуть консультуватися з приводу наступних кроків діяльності з координатором програми Львівської освітньої фундації.

Для зацікавлених команд, які вперше подаються на грантовий конкурс, є можливість отримати додаткову консультацію із заповнення аплікаційної форми 15 березня 2021 р. в програмі Zoom.

Детальніше про програму та порядок подачі ви можете прочитати на сайті Львівської освітньої фундації.

Довідка: Благодійна організація «Львівська освітня фундація» протягом 20 років створює освітні та практичні програми для підтримки священників та релігійних громад в їх соціальному служінню. Фундація працює з локальними активістами по всій Україні, сприяє розвитку волонтерського руху та соціальних ініціатив.