• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Анонс: про молитву як основу християнської духовності йтиметься у дев'ятій серії фільму "Католицизм"...

Анонс: про молитву як основу християнської духовності йтиметься у дев'ятій серії фільму "Католицизм"

17 березня, 15:30
Анонс
Анонс: про молитву як основу християнської духовності йтиметься у дев'ятій серії фільму "Католицизм" - фото 1
У суботу, 18 березня, о 11.50 телеканал Суспільне Культура транслюватиме дев'яту частину 10-тисерійного документального кіно “Католицизм: мандрівка до серця віри”. Також його можна буде переглянути в додатку Дія (розділ Послуги — Дія.TV — Суспільне Культура).

У цій серії єпископ Роберт розповідає про християнську духовність, зосереджену на молитві. Подорожуючи до місць, де жили великі вчителі молитви, єпископ пояснює різновиди молитви. Розповідаючи життєві історії Томаса Мертона, святої Терези Авільської та Йоана від Хреста, єпископ Роберт демонструє, як особа преображується через молитву та глибоку єдність з Христом.

«Бог по-різному кличе людей. Я б сказав, що з деким це відбувається дуже буденно. Нічого «надзвичайного» немає. Тимчасом як інші переживають надзвичайні видіння і спіткання з Ісусом. Є безліч покоїв у домі Отця і до Бога веде багато доріг», — говорить єпископ Роберт Баррон.

Анонс: про молитву як основу християнської духовності йтиметься у дев'ятій серії фільму 'Католицизм' - фото 110586

Одразу після показу дев'ятої серії на ютуб-каналі проєкту “Католицизм” відбудеться трансляція її обговорення. У студії каналу “Перший Західний”, на якому відбувся рік тому перший телепоказ фільму, серію обговорюють о. Віталій Козак, монах-кармеліт, настоятель Всеукраїнського Санктарію Матері Божої Бердичівської, та п. Олена Яремко, доктор психології, психотерапевтка.

Нагадуємо, щосуботи, починаючи від 21 січня, на Суспільному Культура будуть представлені наступні серії, після чого на ютуб-каналі “Католицизм” відбуватиметься трансляція їх обговорення за участі богословів і священнослужителів різних конфесій, релігієзнавців, журналістів, психологів.

РІСУ — офіційний інформаційний партнер проєкту.