Анонс: Розпочався набір заявок на конкурс соціальних проєктів парафіяльних громад

11.08.2020, 13:52
Анонс
Анонс: Розпочався набір заявок на конкурс соціальних проєктів парафіяльних громад - фото 1
Джерело фото: РІСУ
Львівська освітня фундація відкрила конкурс соціальних проєктів священників «Соціальні інновації громад».

Священники разом із парафіяльними командами зможуть реалізувати свої ідеї соціальних проєктів: молодіжні центри, соціальні пральні, створення соціальних послуг інше.

Можливість податися на програму мають священнослужителі РКЦ, УГКЦ та ПЦУ разом зі своїми парафіяльними командами.

Проєкт «Соціальні інновації громад» складається з двох частин: освітньої та практичної. В рамках першої команди зможуть дізнатися більше про те, як аналізувати свою громаду, оцінити її ресурси та створити соціальний проєкт.

Як розповіли у ЛОФ, у рамках конкурсу команди зможуть попрацювати над ідеєю соціального проєкту із залученими експертами та викладачами бізнес-школи. Парафіяльна команда зможе дізнатися як проаналізувати громаду, як створити соціальний проєкт, який має вплив у громаді та яким чином можна знайти ресурси на реалізацію проєкту.

Окремий акцент програми – соціальні послуги. Під час навчання команди дізнаються про те, як створювати соціальні послуги (догляд за людьми похилого віку, кризове втручання, соціальний супровід) та залучати фінансування з державного бюджету на їх надання.

Для того, щоб взяти участь, потрібно заповнити онлайн аплікаційну форму, в якій описати ідею свого проєкту та інформацію про команду.

7 вересня конкурсна комісія розгляне всі заявки та відбере двадцять учасників для подальшої участі у навчанні.

Навчання відбуватиметься очно, у смт. Брюховичі, формат – трьох-денні семінари. Між модулями, команди матимуть час для перетворення своєї ідеї у конкретний соціальний проєкт. В результаті, десять команд із двадцяти зможуть позмагатися за фінансування своєї ідеї.

Команди також отримають доступ до можливості консультації на всіх етапах створення та реалізації проєкту від експертів з досвідом реалізації соціальних проєктів по всій Україні.

Детальний опис програми

Довідка: Благодійна організація «Львівська освітня фундація» розпочала свою діяльність у 2000 році для розвитку українського суспільства. Протягом останніх 10 років, Фундація співпрацює з представниками Церков УГКЦ, РКЦ та ПЦУ різного рівня через створення соціальних проєктів та підвищення залучення Церкви до життя громади. Львівська освітня фундація також сприяє розвитку волонтерського руху, активізації локальних лідерів у громадах. Цього року Львівська освітня фундація запустила Спільноту випускників ЛОФ – спільноту священників, які творять зміни.

Facebook-сторінка організації: https://www.facebook.com/lvivedufound