Анонс: Сьогодні стартує цикл вебінарів про мир у вченні різних Церков

21.04.2021, 08:50
Анонс
Анонс: Сьогодні стартує цикл вебінарів про мир у вченні різних Церков - фото 1
Проєкт "Порозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації суспільства" спільно з Відкритим Православним Університетом Святої Софії-Премудрості розпочинає цикл з трьох вебінарів, присвячених темі миру в документах християнських Церков.

В центрі уваги першого вебінару — розділ 5 документу “За життя світу / На шляху до соціального етосу Православної Церкви”.

Подія буде транслюватися на Facebook-сторінці та YouTube-каналі Відкритого православного університету 21 квітня, початок о 17:00.

Модератор дискусії — Тарас Дятлик: голова правління ГО «Євангельська акредитаційна теологічна асоціація», член Міжнародної ради з євангельської богословської освіти в рамках Всесвітнього євангельського альянсу, член наглядової асоціації «Богослови без кордонів», регіональний директор United World Mission у Східній Європі та Центральній Азії в галузі розвитку богословських освітніх систем.

Спікери:

  • Лідія Лозова — перекладач і редактор україномовної і російськомовної версії документу;
  • прот. Георгій Коваленко — священник (Православна Церква України), ректор ВПУ.

Вебінар відбудеться в рамках проєкту «Порозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації українського суспільства».

Докладніше про проєкт