Анонс: тему миру в ісламі розкриють на вебінарі

01.07.2021, 14:55
Анонс
Анонс: тему миру в ісламі розкриють на вебінарі - фото 1
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості у рамках проєкту "Порозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації суспільства" запрошує на онлайн-дискусію на тему миру в ісламі

Зустріч проходитиме у вівторок, 6 липня, початок о 17:00.

Вхід за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/81675237806...

Meeting-ID: 816 7523 7806
Password: 8SCZpC

Спікери:
- Саїд Ісмагілов, муфтій Духовного управління мусульман України «Умма», один з мусульманських духовних лідерів України;
- Ігор Козловський, Старший науковий співробітник Відділення релігієзнавства Інституту філософії НАН України, президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків.

Модератор — Георгій Коваленко, ректор Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості, протоієрей Православної Церкви України.

Одночасно подія буде транслюватися на Facebook-сторінці і YouTube-каналі Відкритого православного університету.

Проект «Порозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації українського суспільства» реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини через IFA (Інститут зовнішніх відносин) у програмі фінансування ZIVIK. У організації вебінару беруть участь також об‘єднання «Європа без кордонів», Відкритий православний університет Святої Софії-Премудрості, видавництво «Дух і Літера», Національна платформа «Діалог про мир і безпечну реінтеграцію», Нова бібліотека Софії, Інститут екуменічних студій УКУ.