Анонс: у Києві представлять виставку про репресії проти РКЦ в радянський час

26.08.2021, 11:26
Анонс
В рамках проекту «Репресована духовність» 27 серпня (початок о 19:00) у кафедральному соборі Святого Олександра (Київ, вул. Костьольна, 17) відбудеться відкриття виставки з презентацією результатів першого циклу проекту, присвяченого репресіям проти Римо-Католицької Церкви в Україні. У подальшому виставка демонструватиметься в містах України та в кількох містах Республіки Польща.

Метою виставки є інформування світового та українського співтовариства про переслідування комуністичною владою священнослужителів, боротьбу з релігійними організаціями та репресіями проти віруючих в період з 1920 по 1939 роки на території Одеської області.

"Духовенство, як і інші верстви українського населення, пройшли через терор і репресії, коли радянська влада фізично винищувала та змушувала Церкву піти у підпілля на довгі роки", — розповідає керівник громадської організації «Україна — це Я» Геннадій Бадко.

Співорганізатор виставки: Київсько-Житомирська дієцезія РКЦ, за підтримки Генерального консульства Республіки Польща в Одесі.