• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Анонс: у Львові пройде міжнародна конференція про воєнний досвід постюгославських країн та України...

Анонс: у Львові пройде міжнародна конференція про воєнний досвід постюгославських країн та України

25 березня, 11:55
Анонс
Анонс: у Львові пройде міжнародна конференція про воєнний досвід постюгославських країн та України - фото 1
Інститут екуменічних студій УКУ у співпраці із Комісією УГКЦ з міжконфесійних та міжрелігійних відносин та кафедрою пасторального богослов’я УКУ, за підтримки Фонду “РЕНОВАБІС”, організовують міжнародну конференцію “Разом крізь лихоліття війни: досвід постюгославських країн та України”.

Досвід постюгославського конфлікту і таких країн, як Хорватія, Сербія, Чорногорія, Боснія і Герцеговина, Косово, Македонія, навіть через 20 років після завершення військового зіткнення, є предметом дослідження та аналізу. Особливо цінним є досвід релігійних спільнот і Церкви, громадського сектору та правозахисних інституцій у відновленні верховенства права та побудові сталого миру.

"Під час дводенної роботи ми спробуємо вивчити досвід вищезгаданих країн і розглянути роль Церкви, екуменічної та міжрелігійної співпраці, участь громадського сектору та як цей досвід вплинув на процес розбудови миру. Також буде цікаво порівняти “постюгославський” досвід загоєння ран війни та роботи над стійкістю суспільства з сучасним українським досвідом у час воєнної катастрофи", — повідомляють організатори.

Захід відбудеться 17-18 квітня у конференц-залі Філософсько-богословського факультету УКУ у змішаному форматі з можливістю долучитися до нього онлайн. Посилання на Zoom буде доступне за кілька днів до початку конференції.

Реєстрація за посиланням.

Попередня програма конференції на сайті Інституту екуменічних студій УКУ.