Анонс: у Львові пройде навчальний модуль Школи Святого Духа

04 жовтня, 11:42
Анонс
Анонс: у Львові пройде навчальний модуль Школи Святого Духа - фото 1
Школа Святого Духа зі Львова запрошує усіх бажаючих взяти участь в осінньому модулі, який відбудеться 21-23 жовтня у затишному і благословенному місці — Львівській духовній семінарії Святого Духа.

Служити і духовно супроводжувати цей модуль Школи Святого Духа будуть:

  • о. Богдан Калатин - духівник Львівського осередку Школи Святого Духа.
  • о. Петро Мельчин - священник-екзорцист УГКЦ, парох парафії Перенесення мощей святого Миколая (с. Синьків).
  • о.-д-р Олег Кіндій - професор кафедри богослов'я ФБФ УКУ, доктор патристичного богослов'я.

Спеціальним гостем цього осіннього модуля буде Артур Скорврон разом з командою (Вроцлав, Польща).

"Артур Скорврон - щасливий сім'янин, доктор біблійного богослов'я, — розповідають в Школі. — Досвід дії Святого Духа повністю змінив його життя, дав зрозуміти місію та бачення свого майбутнього, а також відкрити різноманітні харизми, зокрема дар пророцтва. Цей дар він намагається розвивати й поглиблювати, а також досліджувати значення пророчого покликання. Зараз душпастирська діяльність Артура зосереджена на праці з молоддю в рамках проекту (спільноти) «Kompania Jonatana». Спільнота охоплює дітей від 4 років, підлітків, молодь та сім'ї. Кількість учасників «Компанії Йонатана» – сотні осіб. Мета спільноти – формування християнських лідерів – майбутніх апостолів Ісуса Христа. Артур уже 22 роки займається євангелізацією та формацією лідерів, проповідував Євангеліє в Польщі та за кордоном".

У програмі Школи Святого Духа: Літургії, молитовні ранки, духовні вечори, спільні молитви за Україну та наших воїнів, формаційні навчання, свідчення, групи ділення, воркшопи на різні теми, знайомство з цікавими служителями з України та з-за кордону, ну, і звісно, сімейна атмосфера, нові друзі, багато спілкування і радості.

В рамках осіннього модуля матимемо 4 курси:

Intro-курс. Тема: Прямуючи до дому Отця. Цей курс покликаний допомогти досвідчити любов і прощення Бога-Отця, прийняти свою гідність як дітей Божих, позбутися руйнівної “сирітської” ментальності та пережити внутрішнє зцілення.

1 курс. Тема: Слово Боже. В рамках цього курсу ми навчимося необхідних основ для читання та розуміння Святого Письма, ознайомимося з документами Церкви про Боже Слово, а також зосередимося на книзі Буття і частині книги Виходу, отримаємо добрі вказівки для подальшого вивчення Біблії.

2 курс. Тема: Співзалежність. Курс “Співзалежність” буде надзвичайно корисним для тих, хто хоче розібратися у своїх емоціях, хворобливих прив’язаностях, нездорових реакціях, комплексах, а також навчитися будувати здорові зрілі стосунки з іншими людьми та з самим собою.

3 курс. Тема: Служіння звільнення. Цей курс призначений для того, щоб підготувати і дати належну теоретичну та практичну основу для тих, хто хоче служити молитвою звільнення та внутрішнього зцілення. Навчання побудовані на основі матеріалів доктринальної комісії Харісу.

Зареєструватися та отримати більше інформації можна за посиланням: https://forms.gle/E8cEnNrHr1YGK9898

Анонс: у Львові пройде навчальний модуль Школи Святого Духа - фото 100245