Анонс: у сьогоднішній серії фільму "Католицизм" йдеться про спільноту свідків Ісуса

11 березня, 09:50
Анонс
Анонс: у сьогоднішній серії фільму "Католицизм" йдеться про спільноту свідків Ісуса - фото 1
У суботу, 11 березня, о 11.50 телеканал Суспільне Культура транслюватиме восьму частину 10-тисерійного документального кіно “Католицизм: мандрівка до серця віри”. Також його можна буде переглянути в додатку Дія (розділ Послуги — Дія.TV — Суспільне Культура).

Історія Церкви – це історії конкретних людей, які присвятили своє життя пізнанню Ісуса Христа і служінню Йому. У цій серії Ви матимете нагоду познайомитися з великими святими особами і побачити, як приклад їхнього життя відображає запал і творчий потенціал Католицької Церкви. Кетрін Дрексель, Тереза з Ліз’є, Мати Тереза з Калькутти, Едита Штайн – це жінки, які дозволили Ісусові вступити на човен їхнього життя і почули заклик Ісуса відплисти на глибину.

«Святі славні ще й тим, що вони такі численні. У нас є святі з різним минулим, усіх темпераментів і характерів. В цьому краса того, що звуть «спільнотою святих». Святих же море, їх ряснота. Є більше, ніж одна модель святості. Є багато доріг святості. Отож, всі можем знайти своє місце», — говорить єпископ Роберт Баррон.

Анонс: у сьогоднішній серії фільму 'Католицизм' йдеться про спільноту свідків Ісуса - фото 110224

Одразу після показу восьмої серії на ютуб-каналі проєкту “Католицизм” відбудеться трансляція її обговорення. У студії каналу “Перший Західний”, на якому відбувся рік тому перший телепоказ фільму, серію обговорюють Світлана Бабинська, заступниця головного редактора журналу "Патріархат" та сестра Тереза Прус зі Згромадження сестер св.Йосафата УГКЦ.

Нагадуємо, щосуботи, починаючи від 21 січня, на Суспільному Культура будуть представлені наступні серії, після чого на ютуб-каналі “Католицизм” відбуватиметься трансляція їх обговорення за участі богословів і священнослужителів різних конфесій, релігієзнавців, журналістів, психологів.

РІСУ — офіційний інформаційний партнер проєкту.