Анонс: УКУ запрошує на курс «Християнська керигма в часи кризи»

15.11.2022, 14:40
Анонс
Анонс: УКУ запрошує на курс «Християнська керигма в часи кризи» - фото 1
Філософсько-богословський факультет УКУ розпочинає сертифікатну програму «Християнська традиція для сучасного світу». Вона складатиметься з чотирьох модулів-курсів, перший з яких пройде 26-27 листопада у Львові.

Модулі:

  1. Християнська керигма в часі кризи
  2. Віра Церкви
  3. Історія Церкви
  4. Служіння Церкви

Під час першого модуля учасники матимуть можливість прослухати серію лекцій-свідчень про керигму. Керигма – це проголошення основ віри. Мета керигми – віра і навернення слухачів, які через усвідомлення того, що Бог зробив для спасіння світу через Воплочення, Страсті та Воскресіння Свого Єдинородного Сина Ісуса Христа, визнають Ісуса Господом усього свого життя й відтак відкриваються на життя, яким провадить Святий Дух.

Метою другого модуля «Віра Церкви» є ознайомити учасників з віковою традицією християнської Церкви: її вірою, молитвою, основними засадами життя. Буде здійснено історичний огляд формування християнського віровчення, основних текстів ранньої Церкви і провідних пастирів-богословів (т. зв. «Отців Церкви»), буде йти мова про християнське богослужіння і духовність. Прослухавши цей курс лекцій, учасники зможуть краще зрозуміти християнство як віровчення, як культурну і світоглядну течію та як спосіб життя.

Третій модуль «Історія Церкви» – це серія лекцій про християнство як феномен і його вплив на історію та культуру світу. Під час цього модуля буде розглянуто історію християнства загалом та історію Церкви в Україні.

Останній модуль — «Служіння Церкви» — має на меті показати, як через застосування Євангелія до різноманітних сфер суспільного життя Церква служить громадам та окремим людям.

Перший модуль «Християнська керигма в часи кризи» (26-27 листопада) пройде у конференц-залі Філософсько-богословського факультету УКУ, проспект Святого Івана Павла ІІ, 35а.

Лектори курсу:

  • о. Юрій Щурко, декан філософсько-богословського факультету УКУ;
  • Назар Дуда, директор Катехитично-педагогічного інституту УКУ;
  • о. Олексій Саранчук, духівник УКУ;
  • Лідія Москаль, керівниця сертифікатних програм ФБФ УКУ.

Обов'язкова реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1m0C5QrwJCmiiFnXgYJEj_q5v9R6kid8oRYI5eGpDSaw/

Інформація: 097 904 60 15

Анонс: УКУ запрошує на курс «Християнська керигма в часи кризи» - фото 102618