• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Анонс: у завершальній серії фільму "Католицизм" йтиметься про останні речі або світ без кінця...

Анонс: у завершальній серії фільму "Католицизм" йтиметься про останні речі або світ без кінця

24 березня, 20:09
Анонс
Анонс: у завершальній серії фільму "Католицизм" йтиметься про останні речі або світ без кінця - фото 1
У суботу, 25 березня, о 11.50 телеканал Суспільне Культура транслюватиме останню частину 10-тисерійного документального кіно “Католицизм: мандрівка до серця віри”. Також його можна буде переглянути в додатку Дія (розділ Послуги — Дія.TV — Суспільне Культура).

Життя тут і тепер – це підготовка до життя майбутнього віку. Зір Церкви сягає поза межі цього світу і нас запрошено замислитися про світ без кінця та краще пізнати католицьке бачення пекла, чистилища і неба.

Анонс: у завершальній серії фільму 'Католицизм' йтиметься про останні речі або світ без кінця - фото 111021

Єпископ Роберт Баррон, автор фільму, роздумує над цим питанням під час подорожей до Італії, Ірландії та Франції, а ще бере собі на допомогу Данте з його «Божественною комедією».

«Усі, і віруючі, й невіруючі, в якийсь момент, задумуються над питанням, що буде після смерті. Якщо Бог справедливий, то мусить же бути і якийсь стан існування, якесь місце, де несправедливість загладжують. Отут ми й згадуємо «останні речі». А чого ж навчає Католицька Церква щодо раю, пекла й чистилища? Що вона каже про вимір, недоступний нашому зору, але який, інтригує всіх нас, хто живе поряд зі смертним сном?», — говорить єпископ Роберт Баррон.

Анонс: у завершальній серії фільму 'Католицизм' йтиметься про останні речі або світ без кінця - фото 111020

Одразу після показу десятої серії на ютуб-каналі проєкту “Католицизм” відбудеться трансляція її обговорення. У студії каналу “Перший Західний”, на якому відбувся рік тому перший телепоказ фільму, серію обговорюють Мирослав Маринович, правозахисник, релігієзнавець, співзасновник Української Гельсінської Групи, віце-ректор УКУ, і о. Корнилій Яремак, єромонах Чину Святого Василія Великого, місіонер.

Нагадуємо, щосуботи, починаючи від 21 січня, на Суспільному Культура будуть представлені наступні серії, після чого на ютуб-каналі “Католицизм” відбуватиметься трансляція їх обговорення за участі богословів і священнослужителів різних конфесій, релігієзнавців, журналістів, психологів.

РІСУ — офіційний інформаційний партнер проєкту.