Анонс: в УКУ представлять книжку про духовну пісню в Україні

02 червня, 09:10
Анонс
Анонс: в УКУ представлять книжку про духовну пісню в Україні - фото 1
6 червня програма УКУ “Київське християнство”, Інститут церковної музики та Центр релігійної культури імені Ігоря Скочиляса запрошують на презентацію книги: Юрій Медведик. Духовна пісня в Україні: витоки, розвиток, жанри. – Львів: Український католицький університет, 2023. 324 с. (Історія української музики, вип. 30; серія «Київське християнство», т. 28).

Місце проведення презентації: Львів, вул. Козельницька 2а, Лекторій УКУ 016. Початок о 16:30.

Як повідомили на сайті УКУ, монографія Юрія Медведика (1963–2020) є підсумком його багатолітніх джерельно-пошукових і науково-аналітичних студій над українськими духовними піснями від витоків до новітньої василіянської пісні. Важливим і дуже плідним був пошуковий шлях віднайдення та опрацювання рукописних і друкованих збірників духовних пісень.

Ця важлива праця тривала упродовж усього наукового життя професора і привела до створення солідного корпусу опрацьованих і почасти опублікованих джерел, що не тільки стало важливою базою для його науково-аналітичних студій, а й складає важливий фундамент для сучасних і майбутніх дослідників духовної пісні, як в Україні, так і в Центрально-Східній Європі, а то й ширше. Книжка є заповітом невтомного дослідника й авторитетного науковця своїм сучасникам і нащадкам.

Подія у фейсбуці.