• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Анонс: в УКУ запрошують на відкриті вебінари «Зрозуміти закони та моральність війни в Україні»...

Анонс: в УКУ запрошують на відкриті вебінари «Зрозуміти закони та моральність війни в Україні»

16.06.2022, 11:28
Анонс
Анонс: в УКУ запрошують на відкриті вебінари «Зрозуміти закони та моральність війни в Україні» - фото 1
Інститут екуменічних студій Українського католицького університету у партнерстві з Фондом Конрада Аденауера в Україні проводить публічні вебінари «Зрозуміти закони та моральність війни в Україні», які відбудуться 21 червня, 27 липня та 9 серпня онлайн.

Спікер – професор о. Афонсу Сейшас Нуньєс, Товариство Ісуса, Saint Louis University.

Захід відбудеться із синхронним перекладом: українською та англійською мовами.

Теми вебінарів:

21 червня:
I. Зрозуміти правила застосування сили. Заборона застосовувати силу та моральність поза міжнародною системою. Статут Організації Об'єднаних Націй

27 липня:
II. Аналіз законів війни на прикладі війни рф проти Україні.

9 серпня:
III. Реакції міжнародної спільноти

До участі запрошують: представників громадських організацій, юристів, волонтерів, військових юристів, капеланів, представників державних установ, соціологів, журналістів.

Реєстрація на всі події: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSehXj9Gdj8wX6.../viewform

24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабну агресію проти України. Російська федерація руйнує не тільки військові об'єкти, а цілі міста. Мирне населення страждає, зникає і гине. Російські солдати чинять жахливі військові злочини проти мирного населення та військових: катування, викрадення, депортація, зґвалтування (дітей, жінок та чоловіків різного віку), вбивства в Маріуполі, Бучі, Ірпені, Бородянці, Гостомелі та інших містах.

Також бачимо, як руйнують інфраструктуру, розкрадають культурні та культові споруди, церкви, твори мистецтва, об’єкти історико-культурної спадщини.

«Для нас важливо навчитись вчасно та правильно розпізнавати та фіксувати військові злочини і порушення прав людини, щоб у майбутньому агресори були справедливо покарані. Росія порушує низку конвенцій і міжнародних договорів, які покликані обмежити вплив збройного конфлікту на основі принципів гуманності.

Тому Інститут екуменічних студій УКУ ініціює ряд вебінарів про аспекти міжнародного гуманітарного права під час війни», — розповідає директор Інституту екуменічних студій Українського католицького університету д-р Павло Смицнюк.

Подія у Фейсбуці