Анонс: відбудеться онлайн-семінар про УГКЦ та Папу Івана Павла ІІ

01 червня, 13:15
Анонс
Анонс: відбудеться онлайн-семінар про УГКЦ та Папу Івана Павла ІІ - фото 1
Інститут екуменічних студій запрошує на онлайн-семінар "Розвиток поглядів святого Папи Римського Іван Павла ІІ на роль і місце УГКЦ в екуменічних ініціативах Католицької Церкви у 1978-2005 рр."

Подія відбудеться 5 червня, початок о 19:00.

Учасники:

Доповідач – д-р Юрій Скіра, старший науковий співробітник Інституту екуменічних студій УКУ, директор ГО «Центр дослідження історії Східних Католицьких Церков»;

Дискутант – о. д-р Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій УКУ, секретар Партіарха Йосифа Сліпого у 1976-1984 рр.

"Бачення ролі УГКЦ в екуменічних ініціативах Папи Івана-Павла ІІ пройшло тривалу трансформацію, у якій каталізатором виступали історичні події останньої третини ХХ ст. З перших років свого понтифікату Іван-Павло ІІ намагався триматися лінії, яка з одного боку полягала у підтримці принципу самобутності Східних Католицьких Церков, а з другого боку – побудови активного екуменічного діялогу з Православними Церквами. Важливим елементом у цьому було намагання Папи відстоювати принцип релігійної свободи для УГКЦ в СРСР. На семінарі буде розглянуто розвиток поглядів Івана-Павла ІІ на роль і особливе місце УГКЦ в екуменічних ініціативах очолюваної ним Церкви", — повідомляють в ІЕС.

Посилання для реєстрації

ZOOM-посилання буде надіслано всім зареєстрованим учасникам

FB подія