Апеляційний суд залишив у силі вирок митрополиту УПЦ МП Іонафану: п'ять років з конфіскацією

18 червня, 14:34
Суспільство
Апеляційний суд залишив у силі вирок митрополиту УПЦ МП Іонафану: п'ять років з конфіскацією - фото 1
Вінницький апеляційний суд 18 червня залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким митрополиту Тульчинському УПЦ МП Іонафану Єлецьких призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна за виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників.

Про це повідомляє Вінниця.info.

Рішення прийнято колегією суддів, рішення Вінницького апеляційного суду зачитав головуючий суддя Медяний В. М.:

«Апеляційні скарги прокурора у кримінальному провадженні начальника відділу Вінницької обласної прокуратури Гоздуха, захисника Чорного в інтересах обвинуваченого Єлецьких, захисника Рибака в інтересах обвинуваченого Єлецьких та захисника Чудовського в інтересах обвинуваченого Єлецьких - залишити без задоволення.

Вирок Вінницького міського суду від 07.08.2023 року, яким визнано винуватим Єлецьких Анатолія Івановича у вчиненні злочинів передбачених ч.2 ст.161, ч.3, ст. 436 прим. 2, ч.3 ст 15, ч 2.ст 109, ч.3 ст. 15, ч 1 ст. 110 ККУ залишити без змін.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення і може бути оскаржена до Касаційного кримінального суду у складі Верховного суду України протягом 3 місяців з дня його проголошення.

Апеляційний суд залишив у силі вирок митрополиту УПЦ МП Іонафану: п'ять років з конфіскацією - фото 135852

Повний текст судового рішення буде проголошено 21.06.2024 о 15:00».

Як інформує На Парижі, засідання було призначено на 9-ту годину. Двоє з трьох адвокатів владики доєднались по відеозв’язку.

Апеляційний суд залишив у силі вирок митрополиту УПЦ МП Іонафану: п'ять років з конфіскацією - фото 135853

Телефоном захисники дізнались, що митрополит вранці погано себе почував, тому запізнюється. Лише через 40 хвилин у супроводі архиєпископа Сергія Аніцоя та декількох священиків та вірянок до судової зали зайшов підсудний.

Після оголошення митрополит вийшов із зали та усамітнився із Сергієм Аніцоєм. Напроти суду на лавці трохи далі від інших вони жваво спілкувались.

Читайте також:

Митрополит Тульчинський УПЦ МП Іонафан відмовився від обміну у статусі військовополоненого