Апостольський нунцій у Білорусі виступив на захист мігрантів

15.11.2021, 15:19
Світові
Апостольський нунцій у Білорусі виступив на захист мігрантів - фото 1
Монсеньйор Анте Йозіч, Апостольський нунцій у Республіці Білорусь, виступив на захист мігрантів на польсько-білоруському кордоні, закликавши владу всіх залучених країн до пошуку рішень – хоча б тимчасових – для порятунку життя тих, хто перебуває на межі життя і смерті.

Про це повідомляє Vatican News.

«Тисячі людей, вихідців із різних країн Близького Сходу та сусідніх країн, у пошуках кращого життя тікають від численних труднощів, у які вони потрапили у своїх рідних країнах, – пише єрарх. – Католицька Церква завжди близька до тих, хто страждає або перебуває у важких життєвих обставинах».

Незалежно від політичної кризи в Білорусі, зазначає монсеньйор Йозіч, необхідно ухвалити «термінові конкретні рішення для контролю над міграційними потоками» і виявити загальну солідарність, насамперед стосовно жінок і дітей, уже протягом багатьох днів заблокованих на кордоні між Білоруссю та Євросоюзом.

Нунцій висловлює подяку «Карітасу» Білорусі та Польщі за допомогу в цій кризовій ситуації та відновлює заклик Папи Франциска щодо міграційних потоків до Європи: гарантувати мігрантам «гідні умови життя та доступ до процедур з надання притулку».