Апостольський нунцій Вісвальдас Кульбокас молився з київськими бездомними

16 листопада, 09:00
Суспільство
Апостольський нунцій Вісвальдас Кульбокас молився з київськими бездомними - фото 1
В неділю, 14 листопада, в домі Сестер Місіонерок Любові відбулося свято для київських бездомних. Близько 100 бідних і безпритульних Києва відвідали Святу Месу, яку очолив Апостольський нунцій в Україні архиєпископ Вісвальдас Кульбокас.

На зустріч, крім Апостольського нунція, були запрошені президент місії «Карітас-Спес Україна» о. Петро Жарковський, настоятель Делегатури Місіонерів Облатів в Україні о. Павло Вишковський ОМІ, сестри руху «Фоколярів», волонтери і друзі Місії.

Бездомні разом із сестрами підготували для нунція, отців та волонтерів виставу, зігравши притчу про царя і бідного. «Їхня гра, костюми і сенси, які вони несли, були такими щирими, що вистава зворушила присутніх до сліз», — розповіли у пресслужбі «Карітас-Спес Україна».

Апостольський нунцій Вісвальдас Кульбокас молився з київськими бездомними - фото 82412

Архиєпископ Вісвальдас Кульбокас, звертаючись до бідних, нагадав: «єдиним багатством на Останньому суді будуть тільки наші справи. Бо до раю ніхто не зайде з повними кишенями... Щоразу, як ми робимо добрі справи, ми цим кажемо: так, я вірю і чекаю на прихід Ісуса», — зазначив нунцій і закликав бути сміливими в ділах милосердя.

Святковий обід для бездомних, якими опікуються монахині, обіди і подарунки для запрошених гостей підготувала місія «Карітас-Спес Україна» спільно з Місіонерами Облатами Непорочної Марії.

Як повідомили у місії «Карітас-Спес Україна», вони служать бідним уже понад 25 років. Соціальні центри та їдальні для бідних діють у 23 осередках, щорічно надаючи допомогу понад 100 000 осіб. Цього року до Дня бідних спеціальні благодійні заходи відбулися в Києві, Мукачеві та Луцьку.

Апостольський нунцій Вісвальдас Кульбокас молився з київськими бездомними - фото 82410