Археологи зробили унікальні відкриття в Гетсиманському саду

28.12.2020, 09:40
Світові
Археологи зробили унікальні відкриття в Гетсиманському саду - фото 1
У Гетсиманському саду були зроблені унікальні археологічні знахідки. Виявлені приміщення та, зокрема, християнська каплиця. Знахідки вказують на присутність християн в Єрусалимі після його захоплення мусульманами.

Про це повідомляє "Слово про слово" з посиланням на CNL.NEWS.

Днями в Єрусалимі відбулася презентація відкриттів, які були зроблені завдяки роботам по створенню спеціального тунелю для паломників. Археологи виявили приміщення, прилеглі до древньої базиліки Агонія Господньої та виявили, зокрема, християнську каплицю, про яку знали ще в епохи хрестоносців, та біля якої, ймовірно, розташовувався притулок для паломників.

Знахідки вказують на безперервну присутність християн в Єрусалимі після його захоплення мусульманами. Знайдено також ритуальний резервуар для води, в якому юдеї робили обмивання перед тим, як вичавлювати масло (арамейською мовою назва Гетсиманії означає «олійний прес»).

Як пояснив в інтерв’ю Vatican News один з археологів – священник Еудженіо Алліата з Studium Biblicum Francescanum, в Гетсиманії ще ніколи не було виявлено нічого, що б могли віднести до часу Ісуса з Назарета.