Архимандрита УПЦ МП, якого СБУ нібито змусила роздягнутися, висвячують на єпископа

Архимандрита УПЦ МП, якого СБУ нібито змусила роздягнутися, висвячують на єпископа - фото 1
Секретаря єпархії Чернівецької філії УПЦ МП архимандрита Никиту (Сторожука) 4 грудня висвячують на єпископа. Архиєрейська хіротонія відбувається в прямому ефірі.

Про це повідомляє Главком.

Звершує її глава Московської Церкви в Україні митрополит Онуфрій у співслужінні митрополита Чернівецького і Буковинського Мелетія та сонму архиєреїв УПЦ МП.

Дійство відбувається в Феофанії, особистій резиденції митрополита Онуфрія.
Згідно рішення Священного Синоду УПЦ від 23.11.2022, клірик Чернівецько-Буковинської єпархії архимандрит Никита (Сторожук) обраний єпископом Івано-Франківським та Коломийським.

Одразу після цього рішення СБУ в ході перевірки приміщення УПЦ МП на Буковині виявила методички з Москви, російське громадянство у керівництва єпархії та посвідчення окупантів.

Сам же архимандрит Микита втрапив у секс-скандал. Разом із офіційним повідомленням СБУ мережу також облетіли знімки секретаря єпархії у спідній білизні. Додавалося і фото роздягненого 17-річного хориста. Блогери та ряд ЗМІ, посилаючись на власні джерела, писали, що під час обшуку правоохоронці заскочили їх в момент фізичної близькості.

Архимандрит Микита записав відеозвернення, у якому розповів свою версію подій. Він прямо не заперечив факт скандального інциденту з оголеним хористом, натомість акцентував увагу на відсутності доказів.