Архиєпископ Афінський і Греції Єронім підтвердив єдність зі Вселенським Патріархатом у визнанні Української Церкви

Архиєпископ Афінський і Греції Єронім підтвердив єдність зі Вселенським Патріархатом у визнанні Української Церкви - фото 1
"Ми одна сім’я зі Вселенським Патріархатом", - підтвердив на зустрічі з членами Всесвітньої грецької міжпарламентської асоціації Архиєпископ Афінський і всієї Греції Єронім.

Про це повідомляє Orthodoxtimes.com.

Архиєпископ привітав членів Всесвітньої грецької міжпарламентської асоціації та згадав про важливу роботу, яку вони виконують. Зі свого боку президент WHIA Леонідас Раптакіс подякували Архиєпископу Єроніму за теплий прийом та обговорили з ним питання освіти, релігії, геополітики.

"Ми стоїмо на вашому боці у всіх питаннях і у всьому, що стосується собору Святої Софії та багатьох інших питань", - наголосили члени Всесвітньої грецької міжпарламентської асоціації та висловили готовність підтримати та допомогти Греції та Церкві.

Архиєпископ Єронім розповів, зокрема, про визнання Української Церкви, наголосивши, що "ми є сім’я зі Вселенським Патріархатом".

Він також торкнувся питання собору Святої Софії та його значення як важливого культурного об’єкту.

Участь у зустрічі також взяли: протосинкел архиєпархії архимандрит Варнава Феохаріс, заступник Генерального архиєрейського вікарія архимандрит Євгеній Панцарідіс, керівник апарату архиєпархії. На зустрічі також були присутні Анастасій Влавіанос та архидиякон Іоанніс Бутсіс.

Всесвітня грецька міжпарламентська асоціація (WHIA) — організація, заснована в 1996 році з ініціативи уряду Греції. Вона складається з нинішніх та колишніх грецьких депутатів та має на меті: а) спілкуватися та розвивати відносини цих депутатів із грецьким парламентом, б) зміцнювати відносини дружби та співпраці з Грецією та розробку спільної стратегії з питань стратегічного розвитку, в) пропагувати та поширювати грецьку культуру та грецьку мову.

У цьому контексті WHIA тісно співпрацює зі Спеціальним постійним комітетом греків за кордоном грецького парламенту для просування питань, пов’язаних з грецькою діаспорою.