Архиєпископ Апостольської Православної Церкви працює в штабі допомоги затриманим в масових акціях в Санкт-Петербурзі

23 січня, 18:24
Православні
Архиєпископ Варязький і Балтійський Апостольської Православної Церкви Григорій (Міхнов-Вайтенко) працює 23 січня в санкт-петербурзькому штабі допомоги затриманим під час масових акцій на підтримку лідера російської опозиції Олексія Навального.
Архиєпископ Апостольської Православної Церкви працює в штабі допомоги затриманим в масових акціях в Санкт-Петербурзі - фото 65519

 

На своїх сторінках в соцмережах він публікує телефон «гарячої лінії» штабу "Яблука" і Правозахисної ради Санкт-Петербурга, за яким можуть звертатися затримані в місті 8-800-707-87-61.

Як передає кореспондент Порталу "Credo.Press", в період з 14 до 18 годин весь центр Петербурга був заповнений протестуючими, точне число яких оцінити складно - ймовірно, в тій чи іншій мірі в акціях протесту взяли участь десятки тисяч петербуржців. Перед початком акції співробітники правоохоронних органів виставляли загородження і були налаштовані рішуче, однак поступово атмосфера пом'якшилася - був, зокрема, відкритий для проходу Палацовий міст. Разом з тим, міська влада перекрила вихід зі станції метро "Адміралтейська".

За відомостями архиєпископа Григорія, ще до початку акції в Петербурзі було затримано не менше п'яти журналістів. За даними телеграм-каналу "Апологія протесту", в Петербурзі затримано кілька сотень людей, відділення поліції переповнені: наприклад, в 45-му відділі міститься 40 затриманих, в 76-му - близько 30 і т.п. За даними сайту "ОВС-Інфо", встановлено імена 212 затриманих в Санкт-Петербурзі.

Апостольська Православна Церква (АПЦ) - російське релігійне об'єднання поза спілкуванням із Вселенським православ'ям, зареєстроване Міністерством юстиції Російської Федерації 6 травня 2004 року. На чолі ієрархії стоїть Віталій (Кужеватов), митрополит Московський і архиєпископ Всеросійський.

Теги: #Москва