Архиєпископ Ґаллаґер провів телефонну розмову з Сергієм Лавровим
04.04.2025, 16:38
Світові
4 квітня відбулася телефонна розмова між Секретарем Святого Престолу в справах стосунків з державами і міжнародними організаціями архиєпископом Полем Річардом Ґаллаґером та міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим.
Про це повідомляють Новини Ватикану.
Зазначається, що діалог був присвячений загальному контексту світової політики, з особливою увагою до ситуації війни в Україні та ініціатив, спрямованих на припинення бойових дій.
Було також підтверджено готовність Святого Престолу і надалі здійснювати свої гуманітарні зусилля в питаннях, що стосуються обміну полоненими.
Насамкінець, було розглянуто низку питань, що стосуються релігійного життя і, зокрема, становища Католицької Церкви в Російській Федерації.