Архиєпископ РКЦ Мокшицький закликав українців не панікувати і керуватись лише правдивою інформацією

12 травня, 16:55
Католики
Архиєпископ РКЦ Мокшицький закликав українців не панікувати і керуватись лише правдивою інформацією - фото 1
Розпочався третій місяць повномасштабного військового вторгнення Російської Федерації в Україну. Паралельно з проведенням активних бойових дій тривають інформаційні операції агресора з метою сіяння панічних настроїв серед громадськості, а також підриву бойового духу військовослужбовців ЗС України. Прошу бути уважними та відповідальними у розповсюдженні недостовірних інформацій, які можуть підривати довіру до керівництва держави та ЗСУ серед наших вірних.

Джерело: КМЦ

Про це йдеться у зверненні Архиєпископа Львівського Римо-Католицької Церкви Митрополита Мечислава Мокшицького від 11 травня.

"Нехай наша спільна ревна молитва про якнайшвидше припинення війни та запровадження миру, моральна підтримка наших захисників на передовій та їх родин, наша посильна допомога у пошуку та реалізації шляхів вирішення наявних проблем, в тому числі і в матеріально-технічному забезпеченні ЗСУ, а також турбота про сумлінний розподіл та передачу гуманітарної допомоги тим, які дійсно її потребують, буде нашим важливим вкладом у перемогу.

Нехай у цьому надихає і допомагає нам Непорочне Серце Марії, у заступництві якої ми покладаємо нашу надію!", - закликає Мечислав Мокшицький.